תטא הילינג היא שיטת ריפוי אנרגטית אותה פיתחה ויאנה סטייבל (Vianna Stibal) באמצעותה ריפאה את עצמה מסרטן בשלביו המתקדמים מאד.

מטופלים/ות שמגיעים/ות אליי מבקשים/ות לטפל בקשיים במערכות יחסים, במכאובים ומחלות, בקונפליקטים ופחדים, בהתלבטויות לגבי עיסוק, קבלת החלטות ועוד.

טיפול בתטא הילינג מתבצע באמצעות שיחה מאד מיוחדת ושונה מהרגיל. בתחילת הסשן, אחרי כמה מילות הכרות ומדיטציה קצרה באמצעותה אני מתחברת אל מה שנקרא גלי תטא, אני מבקשת מהמטופל/ת לשאול שאלה בנוגע לנושא בו הגיע/ה לטפל. משלב זה ואילך, מי שמנתבת את השיחה המיוחדת הזו, היא היכולת אינטואיטיבית שלי ושל המטופל/ת לראות מעבר לאינטלקט, למוסכמות, למה צריך/לא צריך, מותר/אסור וכו'. באופן כזה, בהדרגתיות, נחשפות אמונות "חוסמות" שמנהלות את חיינו,ונפתחת האפשרות ליצור שינוי מרפא, לעיתים קרובות אף משנה חיים (לטובה, כמובן:)).

הנה למשל, מטופלות משתפות:

"לפני כמעט שנתיים עברתי תאונת דרכים ונחבלתי בכף רגלי השמאלית. במשך שבועיים התהלכתי עם קביים ולא הייתי מסוגלת לדרוך על הרגל מרוב כאב. ואז דנה הופיעה בסשן תטא הילינג מופלא ועוד לפני שחלפה לה חצי שעה אני דורכת על הרגל שכה פחדתי ממנה והולכת בלי קביים!!! זה היה מדהים באמת". דנה תבור חייקין, מטפלת ברפואה סינית, "טיפת חלב לילדים".

העבודה שלי היא לתת טיפולים. לרפא. להקשיב. לעזור. לרוב זה מדהים ואני מאוהבת בעבודה שלי,‏‎ אבל לפעמים זה לא פשוט.. וגם אני צריכה לקבל טיפולים. לאחרונה נחשפתי לשיטת הטיפול: תטא הילינג. זה משהו מדהים!!! אין לי מושג איך זה עובד... אבל זה לא משנה לי. cכל פעם שאני מקבלת טיפול מדנה זה פשוט עובד.. גם אם מדובר במשהו שקורה עם הגוף שלי ולאו דווקא עם הנפש. איכשהו, תוך כדי הבנה של אמונות בתת מודע, ניתן לשנות אותן וע"י כך לשנות דברים מהותיים בגופנפש וגם בחיים. אני כל כך ממליצה להתנסות בזה!!

נ.ב. אני בררנית מאד כשאני בוחרת את אלה שיטפלו בי. דנה היא פשוט אדירה!

הלנה אלאור. מטפלת בטווינא.

   

אז איך בכלל הגעתי לתטא הילינג?

לפני כמה שנים, הגעתי למירה, מטפלת בחסד ברפואה סינית, אשר בכישוריה נעזרתי כבר שנים לפני. בקשתי שתרגיע אותי מלחץ שחוויתי בעקבות לימודים ובחינות. היא הציעה שננסה משהו חדש שהיא למדה- תטא הילינג.

במהלך הטיפול מירה עצמה לרגע את עיניה, ואז שאלה אותי: מה יקרה אם תהיי רגועה ותצליחי בקלות בלימודים ובבחינות? יכול להיות שזה מסוכן עבורך? לא בטוח? בואי נבדוק אם יש לך אמונה כזו. תגידי: "מסוכן עבורי להצליח".
ביצענו בדיקת שריר*, וראיתי שזו באמת אמונה שלי. האמת - הופתעתי. חשבתי שכבר פתרתי את הבעיה הזאת.
תוך כמה רגעים, דרך שיחה קצרה ועניינית, חוויתי תחושת הקלה עצומה. חייכתי, ופתאום היה לי ברור שמה שהטריד אותי- כבר שייך לעבר. אני חופשיה! מירה בקשה שנבדוק את האמונה: "בטוח עבורי להצליח". ובדיקת השריר אישרה שכן! בטוח עבורי!
משהו בשיטה אפשר לי הפעם באמת להרפות מאותן אמונות טורדניות שמשום מה בחרו לקחת כיסא ולהתיישב אצלי בתודעה... 

כל טיפול הוא נס, ואני ממליצה בחום, לכל מי שחווה סקרנות כלשהי, להגיע להתנסות. זה גם כיף!

ליצירת קשר לחצו כאן


 

ויאנה סטייבל- מה זה תטא הילינג
Theta Healing 11.29.15

שעורי יוגה בתל אביב- מערכת שעות

בצפון הישן של תל אביב


יום ראשון
 10:3017:45
יוגה נשית לאמהות - בחלל משותף עם התינוקות (עד גיל זחילה)

יוגה לנשים בהריון (מתאימה גם למי שמעוניינת לתרגל תרגול רך)
יום שני
9:30-12:30

 שעורים פרטיים
יום רביעי
10:00-12:00שעורים פרטיים
יום חמישי18:30-19:45יוגה נשית (מתאימה גם לנשים בהריון)

**ההשתתפות בתאום והרשמה מראש בטלפון- 052-4498007. 

** שעורים פרטיים מתקיימים בתל אביב והמרכז.

*** ניתן להזמין שעורים לקבוצות בשפה האנגלית/ספרדית.

ליצירת קשר והרשמה ליחצו כאן

 

מטופלות ותלמידות משתפות:

יוגה ותטא הילינג בתל אביב

מלאו את הפרטים ואצור קשר בשמחה

052-4498007

[email protected]

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים

נעים מאוד, שמי דנה קולקר

או- כמה פעמים אפשר להתעורר

התנועה, החקירה והסקרנות היו מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מחיי. הכי אהבתי את החזרות בסדנת התאטרון ובחוג המחול בהם השתתפתי. נהניתי מהתרגול. מהיכולת להעמיק, להתמיד ולראות איך בזכות אלה מתרחשים שינויים לטובה.

בגיל 14 התחלתי לחוות כאבי גב עזים שליוו אותי בכל רגע, בכל מצב. הם מנעו ממני לנוע ולרקוד כפי שהייתי רגילה, והיקשו עליי לשבת בכיתה ולהתרכז. מורתי היקרה למחול, ראתה כמה אני סובלת והציעה לי לתרגל  יוגה. היא הראתה לי כמה תנוחות (אסאנות) ובקשה שאתרגל יום יום. תוך שבוע פחתו הכאבים בחצי. תוך כמה שבועות- נעלמו כלא היו!

תרגול היוגה היומיומי לא רק הביא מזור לכאבי הגב, אלא גם פתח בפניי אפשרות למערכת יחסים אחרת עם הגוף. מערכת יחסים של הקשבה, אהבה, אינטילגנציה עמוקה ושונה מכל מה שהכרתי ולימדו אותי עד אז. היוגה הפכה עבורי למורת דרך ואני החלטתי לצעוד בשביליה. 

תרגול היוגה הפך למקור עצמתי לריפוי והכרות עם הלב והנפש, והיווה תמיכה ברגעים מאתגרים נוכח נסיבות חיים שונות ומאתגרות במיוחד. 

היה זה אך טבעי עבורי לחפש ולמצוא את הדרכים, להעביר את הנסיון והידע הלאה. והתחלתי ללמד:)

שנים אח"כ, התנסיתי בשיטת תטא הילינג. 

השינוי לטובה שחוויתי בתחומי החיים השונים,  היה מאד מהיר, עצמתי ומשמעותי.

דרך החיים הזו השתלבה בקלות עם כל מה שהבנתי עד אז, ולאחר הסמכה ארוכה של קורסים ארוכים בשיטה, התחלתי להעביר סשנים.


מורות נהדרות ומלאות נסיון ותבונה מלוות אותי בדרך, ואני מודה לכל אחת מהן מקרב לב:

סנדרה סבטיני, מיכל ירקוני, מירה ארצי פדן, נוגה בן ישראל, מירה ניסן.


דנה קולקר. יוגה נשית ותטא הילינג בתל אביב
דנה קולקר. יוגה נשית ותטא הילינג בתל אביב