נולדתי ב1979, בת מזל קשת, וגדלתי בעיר ערד. 

את היוגה פגשתי בגיל 14. ומאז היא חלק בלתי נפרד מחיי.

בגיל 24, עברתי הכשרה כמורה ליוגה, והתחלתי ללמד. ומאז ועד היום, אני לומדת ומלמדת באהבה גדולה וסקרנות שמונעת משינויי החיים המבורכים.

בגיל 30 חויתי לראשונה סשן בשיטת תטא הילינג. זה עבד עליי כמו קסם. הגעתי עם בעיה, ויצאתי כעבור שעה, בלעדיה. לא היתה לי שום כוונה להפוך למטפלת בשיטה, אבל היה לי ברור שאני הולכת ללמוד כל קורס אפשרי, על מנת לשפר את חיי, בכל היבט. כשהתחלתי לטפל בחברות, "בשביל הכיף", וראיתי עדויות מופלאות לריפוי (הן חוו ריפוי ושינויים לטובה בהיבט הפיסי, רגשי, זוגי, מקצועי), החלטתי שזו לא יכולת שנכון עבורי להשאיר בצד. והסכמתי להפוך לתטא הילרית. כיום אני מטפלת בנשים, גברים וילדים/ות, והמפגשים מתקיימים באופן פרונטלי/ זום/ טלפון.  


יוגה לנשים ותנועה לתוך האמהות

יוגה לנשים במעגלי החיים השונים.

לאורך החיים, גוף האישה משתנה תדיר, חווה מצבים שונים ונזקק למקסימום תמיכה פנימית- פיסית, מנטאלית, רגשית ותודעתית. 

תרגול היוגה מהווה כלי עצמתי להתמודדות עם שינויים עצומים שמתרחשים בחיינו, כמו למשל השינויים שמתרחשים במהלך ההריון, הלידה ולאחר לידה.

תרגול יוגה בזמן ההריון הוא אחת המתנות הגדולות ביותר שאישה יכולה להעניק לעצמה ולעובר/ית שברחם. התרגול מאפשר לחוות תחושת מיקוד, בהירות ויציבות. הוא יכול למנוע ולהקל על סימפטומים שונים ורבים, ולאפשר מנוחה עמוקה תוך כדי תנועה מחזקת ומהנה.**שיקום לאחר לידה

תרגול עדין במיוחד שמטפח את תקופת משכב הלידה. התרגול מתבצע ברובו בשכיבה, ומותאם לתירגול עם התינוק/ת לצידך.

תרגול לאחר משכב לידה- מתאים למי שעברה בדיקה אצל פיזיותרפיסטית קרקעית אגן.

לתרגולים הללו כמה מטרות, בינהן חיזוק והארכת השרירים, שחרור והרפיית המתח מהגוף, ודגש מיוחד על תפקוד שרירי קרקעית האגן. כמו כן ניתנת תשומת לב רבה לקשר ולמודעות למכלול מערכות הגוף ותנודות התודעה, ומתאפשר מרחב רך ועוטף, למפגש שלך ותינוקך, עם נשים- אמהות ותינוקות אחרות ואחרים.

להרשמה לשיעור/ קביעת סשן ליחצו כאן


בימי ראשון ושני- טיפולי תטא הילינג

שלישי 9:00-10:00, שעור יוגה דרך זום.

שלישי 17:00-18:00, שעור יוגה הריון, הבית של שירי ושות'.

חמישי 10:30, שיקום לאחר לידה. לאמהות עם התינוקות.

חמישי 17:30-18:30, שעור יוגה הריון, הבית של שירי ושות'. 

שבת 10:00-11:00, יוגה לשבת בבוקר. 


 **ההשתתפות בתאום והרשמה מראש בטלפון- 052-4498007.

תטא הילינג בת"א

תטא הילינג היא שיטת ריפוי אנרגטית אותה פיתחה ויאנה סטייבל (Vianna Stibal) באמצעותה ריפאה את עצמה מסרטן בשלביו המתקדמים מאד.

מטופלים/ות שמגיעים/ות אליי מבקשים/ות לטפל בקשיים במערכות יחסים, במכאובים ומחלות, בקונפליקטים ופחדים, בהתלבטויות לגבי עיסוק, קבלת החלטות ועוד.

טיפול בתטא הילינג מתבצע באמצעות שיחה מאד מיוחדת ושונה מהרגיל. בתחילת הסשן, אחרי כמה מילות הכרות ומדיטציה קצרה באמצעותה אני מתחברת אל מה שנקרא גלי תטא, אני מבקשת מהמטופל/ת לשאול שאלה בנוגע לנושא בו הגיע/ה לטפל. משלב זה ואילך, מי שמנתבת את השיחה המיוחדת הזו, היא היכולת אינטואיטיבית שלי ושל המטופל/ת לראות מעבר לאינטלקט, למוסכמות, למה צריך/לא צריך, מותר/אסור וכו'. באופן כזה, בהדרגתיות, נחשפות אמונות "חוסמות" שמנהלות את חיינו,ונפתחת האפשרות ליצור שינוי מרפא, לעיתים קרובות אף משנה חיים (לטובה, כמובן:)).

המלצות

מטופלות ותלמידות משתפות:

צרו קשר

יוגה ותטא הילינג בתל אביב

מלאו את הפרטים ואצור קשר בשמחה

052-4498007

[email protected]

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים